5 Simple Techniques For بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای چیست؟
آیا در تلاش برای توسعه کسب و کار بازاریابی شبکه ای خود هستید؟

نت‌ورک مارکتینگ چیزی فراتر از ارائه کارت ویزیت، آشنایی با رقبا یا قرارداد بستن با مشتریان است.

توجه: کپی برداری از این مقاله فقط و فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

ایمپلت‌های مغزی چگونه به بیماران فلج توانایی صحبت‌کردن می‌دهند؟

میتوانیم بگوییم که بازاریابی دو بخش اساسی دارد : بخشی صنعت محور و بخشی تفکر خلاق. برای استخدام افراد در بازاریابی شبکه ای، توجه به این بخش ها باید مورد توجه قرار گیرند. در واقع برای این مدل از بازاریابی باید افرادی را بکار بگیریم که بسیار با اشتیاق هستند.

کلمات رایج در بازاریابی شبکه ای

حالا که با نکات مهمی پیرامون بازاریابی شبکه ای آشنا شده اید، در این قسمت به یک مورد از مهمترین مزیت ها و به یک مورد از مهمترین عیب ها اشاره خواهیم کرد: شاید بتوان گفت یک عیب بزرگ که به بازاریابی شبکه ای وارد است این خواهد بود که فروشندگان در سطح بالا می توانند از طریق کمیسیون از طبقات پایین تر، مبالغ قابل توجهی درآمد کسب کنند.

مدیر مستعفی توییتر به این شبکه اجتماعی برگشت و یک هفته بعد توسط ایلان ماسک اخراج شد

این آمارها نشان می‌دهد که اهمیت بازاریابی دیجیتال چقدر زیاد است!

ناسا در شبیه‌سازی برخورد سیارکی نتوانست زمین را نجات دهد

دمو رایگان بازاریابی شبکه ای چیست و چه تفاوتی با شرکت های هرمی دارد؟

بازاریابی شبکه ای هم مانند هر مقوله دیگر برای اینکه به موفقیت منتهی گردد باید از اصولی پیروی کند. در ادامه این قسمت به برخی از مهمترین این اصول اشاره خواهیم داشت :

علی گفت: ۹۹/۱۲/۰۸ در ۲۳:۳۱ کدی جلسه کدی یعنی جلسه تفریحی که هم جلسه هست هم کار هم تفریح با بچه های تیم

برای تعیین شرکت مناسب، مطالب زیر را حتما مد نظر داشته باشید:

https://luxurynetworker.ir/%d9%88%db%8c%d8%af%db%8c%d9%88%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c-%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af-%d8%aa%d8%b4%da%a9%db%8c%d9%84-%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b4%d8%a7%d9%85%d9%be%d9%88/

تفاوت بازاریابی شبکه ای با شرکت‌های هرمی
به نقل از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، تفاوت این دو روش این است که در شرکت های هرمی هیچ کالا یا خدمات ملموسی خریداری نمی‌شود. اعضا باید در شرکت سرمایه‌گذاری کنند و متعهدند که افرادی را نیز به شرکت معرفی کنند و آن افراد نیز باید در شرکت سرمایه‌گذاری کنند. البته شرکت های هرمی محصول دار نیز به به بهانه محصول سعی میکنند خود را شرکت بازاریابی چند سطحی معرفی کنند.

اما در بازاریابی چند سطحی در اولویت اول، بازاریاب باید محصول خود را بفروشد و در اولویت دوم باید زیرمجموعه‌هایی را برای خودش پیدا کند که آن‌ها هم بتوانند بفروشند.

شاید گلدکوئست رو یادتون بیاد که بازاریابانش شبانه روز دنبال زیر مجموعه بودند و حتی با پتو جلوی در منزل سوژه مورد نظر می خوابیدند تا سریع اونو وارد شبکه بکنند یا اصطلاحا اونو فالو کنند. در کوئست افراد پول خود رو در سیستم هرمی گذاشته بودند و مجبور بودند برای بازگشت پول و سود بیشتر زیرمجموعه بگیرند. در سیستم هرمی در واقع محصول بهانه است. سکه ها و محصولات کوئست قیمت خیلی کمتری نسبت به پول پرداختی اعضا داشت و در اواخر هم اصلا محصولی در کار نبود و همون سکه ها هم به دست تبلیغ بازاریابی شبکه ای نفرات نمی رسید. در واقع در سیستم هرمی شما پول پرداخت می کنید و ضرر میکنید و برای جبران ضضرتون مجبورید زیر مجموعه بگیرید و همین عمل برای اونها هم تکرار میشه ولی در سیستم بازاریابی شبکه ای سالم در صورتی که شما زیر مجموعه هم نگیرید در قبال پول پرداختی خودتون محصول مناسب و با ارزش واقعی دریافت میکنید پس عملا کسی در سیستم سالم ضرر نمی کنه.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Simple Techniques For بازاریابی شبکه ای”

Leave a Reply

Gravatar